Kultūras parks (1999-03-29)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

* Repšes G., Rožkalnes A.grāmata " Poētiskā anatomija"- mākslinieks Krūklis M. * Latvijas Mākslinieku savienības galerijā izstāde " Talsu gods" / atceroties iepriekšējo izstādi " Plūdi Talsos".* Paula R. "Čaka ielas dziesmas" un Vidberga S. darbu izstāde muzikālajā centrā " Vernisāža".* Galerijā " Daugava" Iltneres Ievas darbu izstāde. * Koklem Leo-75- piemiņas izstāde Pēterbaznīcā. * Senās mūzikas ansamblim " Ludus" - 10 - fragments no koncerta Reiterna namā.* Mihailovska V. foto izstādes " Lidojums"; " 365 dienas".* Starptautiskais teātra festivāls " Homo Novus": Albānijas nacionālā teātra izrāde " Late coming bones" ; Ņekrošus " Hamlets" .* " Kultūras parku" nomaina jauns kultūras raidījums "Afiša". / torte ar uzrakstu Kultūras parks/

  • Ētera datumi: 1999-03-29
  • Hronometrāža: 0:27:16
  • Piedalās: Petrockis Harijs, Rožkalne Anita, Repše Gundega, Cepīte Inguna Spanovskis Harijs, Iltnere Ieva, Kokle Leo, Kokle Terēza, Mihailovskis Vilhelms, senās mūzikas ansamblis " Ludus", Grīnberga Inese, Krilovs Pēteris, Smildziņa Maija, Šmite Baiba, Brūvere Ilona, Pētersone Ilze, Rulle Līga, Holšteins Jānis
  • Režisors: Petrockis Harijs
  • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
  • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Kultūras parks

  • PIEEJAMAS: 118 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 18 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 5 (1)
Uz epizožu sarakstu

Raidījuma “Kultūras parks” koncepciju izstrādāja LTV kultūras programmu daļas vadītājs Jānis Holšteins. Kā saka pats raidījuma idejas radītājs J.Holšteins: “Kultūras parkam jābūt iknedēļas raidījumam, kurā tiek atspoguļoti nedēļas svarīgākie notikumi kultūras dzīvē Latvijā un Rīgā. Un tā nav tikai sausa informācija par notikumiem, bet analītisks kultūras jaunumu apskats.” Viena no raidījuma veidotājām Baiba Šmite atklāj: “Raidījuma apjoms ir ļoti mazs - 33 minūtes, bet tā spektrs, gluži pretēji, ļoti plašs. Šādus raidījumus veidot ir ļoti grūti - jo mazāk ētera laika raidījumam atvēlēts, jo lielāks darbs tā veidošanā jāiegulda, nemitīgi jācīnās ar domu - ko no uzfilmētā griezt laukā, ko atstāt?”

Kultūras parku veidoja divas uzņemšanas brigādes. Pirmajā galvenos darbus veica Baiba Šmite un Jānis Holšteins, bet otrajā radošajā grupā strādāja Harijs Petrockis un Ivars Kokars. Sižetus Kultūras parkam regulāri gatavoja arī Sarmīte Sīle un Karīna Geikina.

Raidījums dalās trīs daļās: nedēļas notikums, nedēļas cilvēks un nedēļas problēma. Raidījuma varoņi bija ne tikai kultūras cilvēki “ar vārdu”, bet arī tie, kuriem pagaidām “vārda nebija”.

Raidījuma veidotāji uzskata, ka raidījuma mērķa auditorija ir visplašākā - to var skatīties visi, kam ar kultūru saistītie notikumi šķiet interesanti un uzmanības vērti.

Avoti:

Krastiņa, Antra.  Kultūras parks vēl maziņš : Trīsdesmit trīs minūšu raidījums par tiem, kam ir vārds, kam vēl tā nav, un tiem, kas tic, ka māksla pieder tautai / tekstā stāsta B.Šmite.  Diena, 1996, 22.nov. 8.lpp. ( Piel. "Izklaide. TV" )