Kultūras parks (1999-03-08)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

* Politiskais teātris klubā " Hamlets". * Videofilma par diriģentu Jansonu M. * Cilvēks kā vērtība, jaunas izglītības metodes, tolerance, ētika, brīvība, harmonija. Vērtības, kas sekmē dzīvības norises cilvēkā. * " Kommunale Galerie" Berlīnē atklāta Bērziņas Z. un Mantovani R. tekstildizaina izstāde " Cita realitāte" - ieskats izstādes atklāšanā. * Jauns žurnāls " Mistērija". * Ārzemju Mākslas muzejā Mēla R / Meel Raul/ darbu un akciju fotogrāfiju izstāde. * Rīgā viesojas franču akordeonists Azola M. * Leļlu teātrī top izrāde pieaugušajiem Šekspīra V. " Cimbelins"- ieskats mēģinājumā. * Ētikas un atjaunotnes centrs. * Latvijas Dabas muzejā Junkera Aleksandra juniora un Junkera Aleksandra seniora darbu izstāde-

  • Ētera datumi: 1999-03-08; 1999-03-09
  • Hronometrāža: 0:28:17
  • Piedalās: Streips Kārlis, Zagorskis Rolands, Vazdika Raimonda, Klētniece Dzintra, Amoliņa Maija, Vilks Edvīns, Bērziņa Zane, Postaža Lilita, Dreika Dagnija, Bužinska Irēna, Azola Marsels, Blūzma Vija, Agurs Reins, Kirmuška Jānis, Kirmuška Laila, Šogolovs Pēteris, Lipors Edgars, Didžus Santa, Šidlauska Andra, Pūce Kaspars, Junkere Irēne, Rēdlihs Jānis
  • Režisors: Smildziņa Maija
  • Redaktors: Rēdlihs Jānis
  • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
  • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Kultūras parks

  • PIEEJAMAS: 118 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 18 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 5 (1)
Uz epizožu sarakstu

Raidījuma “Kultūras parks” koncepciju izstrādāja LTV kultūras programmu daļas vadītājs Jānis Holšteins. Kā saka pats raidījuma idejas radītājs J.Holšteins: “Kultūras parkam jābūt iknedēļas raidījumam, kurā tiek atspoguļoti nedēļas svarīgākie notikumi kultūras dzīvē Latvijā un Rīgā. Un tā nav tikai sausa informācija par notikumiem, bet analītisks kultūras jaunumu apskats.” Viena no raidījuma veidotājām Baiba Šmite atklāj: “Raidījuma apjoms ir ļoti mazs - 33 minūtes, bet tā spektrs, gluži pretēji, ļoti plašs. Šādus raidījumus veidot ir ļoti grūti - jo mazāk ētera laika raidījumam atvēlēts, jo lielāks darbs tā veidošanā jāiegulda, nemitīgi jācīnās ar domu - ko no uzfilmētā griezt laukā, ko atstāt?”

Kultūras parku veidoja divas uzņemšanas brigādes. Pirmajā galvenos darbus veica Baiba Šmite un Jānis Holšteins, bet otrajā radošajā grupā strādāja Harijs Petrockis un Ivars Kokars. Sižetus Kultūras parkam regulāri gatavoja arī Sarmīte Sīle un Karīna Geikina.

Raidījums dalās trīs daļās: nedēļas notikums, nedēļas cilvēks un nedēļas problēma. Raidījuma varoņi bija ne tikai kultūras cilvēki “ar vārdu”, bet arī tie, kuriem pagaidām “vārda nebija”.

Raidījuma veidotāji uzskata, ka raidījuma mērķa auditorija ir visplašākā - to var skatīties visi, kam ar kultūru saistītie notikumi šķiet interesanti un uzmanības vērti.

Avoti:

Krastiņa, Antra.  Kultūras parks vēl maziņš : Trīsdesmit trīs minūšu raidījums par tiem, kam ir vārds, kam vēl tā nav, un tiem, kas tic, ka māksla pieder tautai / tekstā stāsta B.Šmite.  Diena, 1996, 22.nov. 8.lpp. ( Piel. "Izklaide. TV" )